Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Jacek  Golusda

Jacek Golusda

Przewodniczący

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 174

Szczegóły

Bożena  Muńdziakiewicz

Bożena Muńdziakiewicz

Wiceprzewodniczący

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 139

Szczegóły

Piotr  Beczak

Piotr Beczak

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 99

Szczegóły

Jadwiga  Cuber

Jadwiga Cuber

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 309

Szczegóły

Wojciech  Gościniak

Wojciech Gościniak

Radny

Przynależność: Klub Radnych Nasza Gmina Nasz Powiat
Klub: Nasza Gmina Nasz Powiat
Zdobyte głosy w wyborach: 45

Szczegóły

Bogdan  Klamborowski

Bogdan Klamborowski

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 68

Szczegóły

Monika  Kochanowicz

Monika Kochanowicz

Radny

Przynależność: Klub Radnych Nasza Gmina Nasz Powiat
Klub: Nasza Gmina Nasz Powiat
Zdobyte głosy w wyborach: 159

Szczegóły

Monika  Kosińska

Monika Kosińska

Radny

Przynależność: Klub Radnych Łączy nas Kamień
Klub: Łączy nas Kamień
Zdobyte głosy w wyborach: 112

Szczegóły

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 188

Szczegóły

Barbara  Majcher

Barbara Majcher

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 247

Szczegóły

Michał  Moskiewicz

Michał Moskiewicz

Radny

Przynależność: Klub Radnych Nasza Gmina Nasz Powiat
Klub: Nasza Gmina Nasz Powiat
Zdobyte głosy w wyborach: 182

Szczegóły

Bogusław  Rużewicz

Bogusław Rużewicz

Radny

Przynależność: Klub Radnych Łączy nas Kamień
Klub: Łączy nas Kamień
Zdobyte głosy w wyborach: 87

Szczegóły

Michał  Sadowski

Michał Sadowski

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 128

Szczegóły

Jacek Socha

Jacek Socha

Radny

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Klub: Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 199

Szczegóły

Mateusz  Stodulski

Mateusz Stodulski

Radny (wygaśnięcie mandatu)

Przynależność: Klub Radnych Ziemia Kamieńska
Zdobyte głosy w wyborach: 217

Szczegóły

Kazimiera  Szymańska

Kazimiera Szymańska

Radny

Przynależność: Klub Radnych Łączy nas Kamień
Klub: Łączy nas Kamień
Zdobyte głosy w wyborach: 120

Szczegóły