Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim ".
Zmiana porządku obrad VI sesji Rady Miejskiej - zdjęcie z porządku obrad w pkt 15 projektu uchwały w sprawie nadania nazwy osiedla
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Zmiana porządku obrad VI sesji Rady Miejskiej - wprowadzenie w pkt 15 projektu uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej (projekt nr 2)
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Zmiana porządku obrad - zdjęcię z porządku obrad pkt 16- Projekt uchwały w sprawie przyznania pierszeństwa w nabyciu nieruchomości gminnej
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrac VI sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Anna Kowalska | za |
7 | Barbara Majcher | za |
8 | Michał Moskiewicz | za |
9 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
10 | Bogusław Rużewicz | za |
11 | Jacek Socha | za |
12 | Mateusz Stodulski | za |
13 | Kazimiera Szymańska | za |
14 | Monika Kosińska | nieoddany |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Sprawozdanie burmistrza z prac między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Sprawozdanie z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieniu Pomorskim za rok 2018 oraz potrzeby w zakresie pomocy społecznej na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamieniu Pomorskim za 2018 rok oraz potrzeby związane z realizacją zadań na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2019 rok (projekt nr 1).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2019 rok (projekt nr 2).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Kamień Pomorski na lata 2019-2031.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kamień Pomorski na rok 2019”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych oraz ustalenia ich przebiegu (projekt nr 1).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych oraz ustalenia ich przebiegu (projekt nr 2).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych oraz ustalenia ich przebiegu (projekt nr 3).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej (projekt nr 2)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Kamienia Pomorskiego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku Prokuratury Rejonowej w Kamieniu Pomorskim o uchylenie uchwały nr II/5/18 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z dnia 30 listopada 2018 roku w sprawie zasad zwrotu wydatków na świadczenia w formie posiłku, pomoc rzeczową w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |
Wniosek o przygotowanie się (bezgotówkowo) do złożenia wniosku o dofinansowanie odtworzenia murów obronnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Piotr Beczak | za |
2 | Jadwiga Cuber | za |
3 | Jacek Golusda | za |
4 | Bogdan Klamborowski | za |
5 | Monika Kochanowicz | za |
6 | Monika Kosińska | za |
7 | Anna Kowalska | za |
8 | Barbara Majcher | za |
9 | Michał Moskiewicz | za |
10 | Bożena Muńdziakiewicz | za |
11 | Bogusław Rużewicz | za |
12 | Jacek Socha | za |
13 | Mateusz Stodulski | za |
14 | Kazimiera Szymańska | za |
15 | Michał Sadowski | nieobecny |